Замовлення зворотнього дзвінка

На даний момент наш рабочий день закінчився. Залиште свій телефон і ми зателефонуємо в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваша заявка прийнята. Очікуйте на дзвінок.

0
 x 
Порожньо

Бітумна мастика для фундаментів AquaMast 10кг, 18кг

Не встановлено зображення
Мастика гідроізоляційна бітумна для фундаментів AquaMast являє собою повністю готовий до застосування матеріал на основі нафтового бітуму, що містить технологічні добавки, мінеральні наповнювачі та розчинник.
329,00 ₴
Вага

Призначена для обмазувальної гідроізоляції конструкцій (бетонних, залізобетонних, металевих, дерев'яних та ін.), заглиблюється в землю і контактують з вологим середовищем: фундаментів, паль і т.п. Витрата мастики на 1 шар складає 1 кг/м2. Роботи проводити при температурі від -10 С до + 40 С. При температурі нижче + 5 С мастику необхідно попередньо витримати при кімнатній температурі не менше доби. Не застосовувати поблизу джерел відкритого вогню. Роботи проводити в добре провітрюваних приміщеннях. Уникати попадання на шкіру і в очі. Не застосовувати всередині житлових приміщень. При попаданні на шкіру мастику необхідно змити розчинником. Час висихання мастики при стандартних умовах не більше 24 год.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від -20 С до +30 С. Гарантійний термін зберігання - 18 місяців. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Застосувати фільтр

Скинути всі фільтры