Замовлення зворотнього дзвінка

Залиште свій телефон і ми перезвоним в зручний для вас час!

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваша заявка прийнята. Очікуйте на дзвінок.

0
 x 
Порожньо

Бітумна мастика для покрівлі AquaMast 18л.

Не встановлено зображення
Мастика бітумно-гумова покрівельна і гідроізоляційна бітумно-гумова холодна AquaMast являє собою готовий до застосування багатокомпонентний матеріал, що складається з нафтового бітуму, модифікованої роздробленої гуми, технологічних добавок, мінеральних наповнювачів і органічного розчинника.
578,00 ₴

Призначена для влаштування мастичної і ремонту всіх видів покрівель. Після висихання утворює високоміцне покриття з широким діапазоном температур експлуатації. Витрата для влаштування мастичної покрівлі в 3 шари - 3,3-4,3 кг/м2. 

Роботи проводити при температурі від -10 С до + 40 С. При температурі нижче + 5 С мастику необхідно попередньо витримати при кімнатній температурі не менше доби. Не застосовувати поблизу джерел відкритого вогню. Роботи проводити в добре провітрюваних приміщеннях. Уникати попадання на шкіру і в очі. Не застосовувати всередині житлових приміщень. При попаданні на шкіру мастику необхідно змити розчинником. Час висихання мастики при стандартних умовах не більше 24 год.

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від -20 С до + 30 С. Гарантійний термін зберігання - 18 місяців. 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Застосувати фільтр

Скинути всі фільтры